ER-BAKIR ELEKTROLİKİT BAKIR MAMÜLLERİ AŞ

ER-BAKIR ELEKTROLİKİT BAKIR MAMÜLLERİ AŞ

1981 yılında Denizli’de kurulan Er-Bakır, Denizli’deki fabrikasında 78.000 m2 kapalı olmak üzere toplam 200.000 m2 alanda üretim yapmaktadır. Bu tesiste 6 kıta ve 50’den fazla ülkeye ihracat yaparak hem paydaşlarına hem de ülke ekonomisine önemli katkı sağlamaktadır. Enerji, telekomünikasyon, otomotiv, medikal, uzay ve havacılık, savunma sanayii, raylı taşıma sistemleri, yenilenebilir enerji gibi sektörlere bakır, bakır alaşım ve demiryolu iletkenleri sunan Er-Bakır, üstün kalite ve servisi ile sektöründe adını dünyaya duyurmuş bir markadır. ISO 9001, çevre standartları konusunda ISO 14001, işçi sağlığı ve çalışma güvenliği adına ISO 18001, yüksek otomotiv standartları için ISO 16949, günümüzün en kritik konusu olan bilgi güvenliği adına ISO 27001,iş sağlığı ve güvenliği adına 45001 sertifikaları çerçevesinde üretim yapılmaktadır.

Ayrıca dünyada ve ülkemizde sayılı firmanın sahip olduğu Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası sayesinde ithalat ve ihracatında gümrük işlemlerini yerinde yapabilecek kapasite ve yetkiye sahiptir. Enerjinin, bilginin, sinyalin, ısının; kısacası insanlık için değerli olan her şeyin iletiminde kullanılan araçların ve gereçlerin birçoğunda Er-Bakır ürünleri kullanılmaktadır. Er-Bakır sadece bölgesinin değil tüm ülkenin gücü olarak dünyada tanınan marka olmaya devam edecektir.


Er-Bakır’ın ABD’nin New Mexico eyaletinde bir üretim tesisi daha bulunmaktadır. 90’lı yıllardan beri Türkiye’den gönderdiğimiz ürünlerle bulunduğumuz bu pazarda 2014 yılında kurulan fabrikasıyla , 25.000 metrekarelik bir alanda en güncel teknolojilerle pek çok sektörde kullanılan som, kalay ve nikel kaplı bakır tel iletkenleri üretmektedir. Müşterilerine sunduğu üstün ürün ve servis kalitesi ile bu pazarda da güvenilir bir marka olarak tanınmaktadır.


Er-Bakır, ABD ‘de bulunan fabrikası ile birlikte toplam 250 bin ton bakır tel üretim kapasitesine sahiptir.

Telefon: (258) 295 19 00
Faks: (258) 371 21 94
Eposta: erbakir@erbakir.com.tr
Web Sitesi: www.erbakir.com.tr