SAMM Teknoloji

SAMM Teknoloji, 2006 yılından beri yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo ve bağlantı ekipmanlarının üreticisidir. Sektörde çığır açan, özellikle evlere kadar fiber (FTTH) uygulamaları için bir çok ürün geliştirmiş ve patentler almıştır. Tam donanımlı 2 adet Fabrikası, laboratuvarları ve ARGE merkezi Kocaeli/Gebze Organize Sanayi Bölgesinde yer almaktadır.
Özel amaçlı Fiber optik kablolar olarak da genelde dahili tip, Askeri, Petrol doğalgaz ve veri merkezleri için uçtan uca çözümler üretmektedir.  Bunun yanında Arge merkezinde geliştirdiği Fiber optik akustik algılama sistemi (FOTAS) gibi, optik fiberin katma değeri yüksek ürünler de geliştirmektedir.
SAMM Teknoloji sabit veya mobil şebekeler için optimize edilmiş, iç ve dış ortamlarda kullanılabilen çok çeşitli fiber optik kablo tiplerini tasarlayıp üretmektedir. Uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle (4.5G, LTE, 5G ve yeni teknolojiler) müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel çözümler de sunmaktadır.

Telefon: 444 1 726 - (0262) 677 16 80

Fax: (0262) 677 16 81

Email: info@samm.com

Web sitesi: www.samm.com