Ürettiği kablo, aydınlatma ekipmanı ve tesisat malzemeleriyle enerjinin size güvenle ulaşması için çalışan Borsan, 15 Eylül’e kadar sürecek retweet kampanyası ile Twitter’da kazandırmaya devam ediyor.
Borsan Twitter hesabına ulaşmak için burayı tıklayın.

Borsan Twitter hesabını takip edip, aşağıdak tweeti RT’leyerek iPad Mini kazanma şansı yakala.


Kampanya Katılım Koşulları

– Kampanya 09 Eylül 2016 saat 19.00’dan 15 Eylül 2016 saat 23.59’a kadar Borsan Grup şirketlerinden Borsan Kablo, Elektrik, Aydınlatma San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenecektir.

– Kampanya yalnızca www.twitter.com sosyal medya sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir.

– Kampanya tarihleri arasında, Borsan Kablo, Elektrik, Aydınlatma San. ve Tic. A.Ş. twitter hesabını (www.twitter.com/borsan_tr) takip eden her kullanıcı kampanyaya katılabilecektir.

– Kampanya kapsamında www.twitter.com üzerinden @Borsan_tr hesabını takip eden kullanıcılar, ilgili tweeti RT ederek kampanyaya katılmış sayılacaklardır.

– Kampanyaya katılan kullanıcılar arasından www.random.org üzerinden yapılacak çekiliş ile belirlenecek 1 kişi 1 adet iPad Mini kazanacaktır.*

– Kampanya katılımı ücretsizdir.

– Ödüle hak kazanan katılımcılar, 16 Eylül 2016 Cuma tarihinde gün içinde www.borsan.com.tr adresinden ve www.twitter.com/borsan_tr hesabından yayınlanacaktır. Kazanan katılımcı belirlendikten sonra Twitter hesapları aracılığıyla kendisi ile iletişim bilgileri için irtibata geçilecektir.

– Ödüllerin kazananlara ulaştırılmasında yanlış adres bildirimi, verilen adreste bulunamama gibi aksaklıklardan Borsan Kablo, Elektrik, Aydınlatma San. ve Tic. A.Ş. sorumlu değildir.

– Borsan Kablo, Elektrik, Aydınlatma San. ve Tic. A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Borsan Kablo, Elektrik, Aydınlatma San. ve Tic. A.Ş., kampanyayı ve hediyeleri dilediği zaman tek taraflı olarak durdurma ve/veya değiştirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda yeni koşullar Borsan Kablo, Elektrik, Aydınlatma San. ve Tic. A.Ş. tarafından duyurulacaktır.

– Bir kişi kampanyaya yalnızca bir kez katılabilir. Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz ve aynı adrese birden fazla gönderim yapılamaz.

– Bu kampanyaya Borsan Grup çalışanları, çalışanların 1. derece yakın akrabaları ve 18 yaşından küçükler katılamaz. Kampanyaya katılmış ve kazanmış olsalar dahi hediyeye hak kazanmazlar.

– Borsan Kablo, Elektrik, Aydınlatma San. ve Tic. A.Ş. mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. Borsan Kablo, Elektrik, Aydınlatma San. ve Tic. A.Ş. kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları hediyeleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

– Katılımcılar, kampanyaya katılmakla, işbu kullanım koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

*Kampanya Kapsamında Sunulacak Hediyeler:

– 1 adet Apple iPad Mini