Türk kablo sektörünün başvuru ve buluşma noktası Kablo Sanayicileri Derneği’nin (Kabloder) 2019 yılı sonu Yönetim Kurulu Toplantısı ve Yıl Sonu Yemeği, 03 Aralık akşamı gerçekleştirildi. Florya Develi Restoran’da, Yönetim Kurulu Toplantısı’nı takiben düzenlenen yemeğe derneğin üyeleri oldukça ilgi gösterdi.

Türk kablo sektörünün önde gelen 21 üreticisini bünyesinde barındıran Kabloder, kurulduğu günden bu yana sektörün gelişmesi, sorunları tespiti ve çözüme ulaştırılması gibi konularla ilgili çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. “Önce Güvenlik” diyen ve kalite konusunda yaptığı çalışmalar ile dikkat çeken Kabloder’in Yıl Sonu Yemeği, 2019 yılı sonu Yönetim Kurulu Toplantısı’nı takiben, 03 Aralık akşamı Florya Develi Restoran’da gerçekleşti.

Kabloder üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği yemek öncesinde Kabloder Başkanı Faik Kürkçü üyelere katılımları için teşekkür ederken, Kabloder olarak yıl sonuna kadar yapacakları faaliyetler hakkında bilgi verdi ve Kabloder’in yeni iki üyesi Turkuaz Kablo ile Başoğlu Kablo’nun üst düzey yetkililerini dernek üyeleriyle tanıştırdı. 2020 yılının Şubat ayında, geniş katılımlı bir Genel Kurul Toplantısı yapacaklarını belirten Faik Kürkçü, Genel Kurul Toplantısı’nda 2019 yılını değerlendirip, 2020 yılı planları hakkında bilgi vereceklerinin altını çizdi.