Zayıf akım kablo üreticileri arasında Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu ve Elektrik & Elektronik İhracat Onur Listesi’nde yükselerek ilerleyen Erse Kablo; koaksiyel, sinyal kontrol, yangına dayanıklı, haberleşme, veri iletişim, kumanda kabloları üretimiyle beraber kaliteye ve satış sonrası hizmete önem vererek, pazarlama iletişimi faaliyetlerinde de ilerlemeye devam ediyor.

Son yıllardaki teknolojik esaslı dönüşümleri dijital platform uygulamalarında gözlemliyor ve deneyimliyoruz. Erse Kablo yurtiçi satış ve ihracatı için oluşturduğu B2B sistemine dayalı, Bayi Portalı ile beraber zayıf akım kablo sektörü için bayileri ve müşterileri arasında inovasyona dayalı bir köprü kurarak e-dönüşüm çağına uygun bir etkileşim yaratarak fark yarattı. İş gücü kazancına önemli bir katma değer sunmayı hedefleyen Erse Kablo, “Bayi Portalı” ile 7/24 sipariş ve ödeme kolaylığı sağlayarak kullanımı oldukça kolay, istenilen stok, ürünlerin takibinin gerçekleştiği bir platform olma özelliğine sahip.

Erse, yurtiçindeki pazarlama, satış ve ihracat yapısıyla altyapı, inşaat, endüstri sektörlerinin çözüm ortağıdır. Erse, Türkiye pazarında liderliğini korurken, İstanbul Merkez Ofisi başta olmak üzere, Ankara, Bursa, İzmir, Samsun, Adana Bölge Satış Temsilcilikleriyle beraber, yurtiçindeki güçlü bayi sistemi yapısıyla yaygın ve geniş bir satış ağına sahiptir.