Ören Kablo Avrupa’nın tek dijital yayıncılık fuarı AngaCom’a bu yıl 6. Kez katıldı.

Almanya’nın Köln kentinde 37 ülkeden 500  firmanın katılımıyla 21.700 kişilik rekor ziyaretçi alan Avrupa’nın tek dijital yayıncılık fuarı AngaCom’da Ören Kablo, katılımcı olarak potansiyel müşterileri ile buluşup ürünlerini tanıttı. ANGACOM fuarı, Avrupa’da uluslararası Telekomünikasyon ve Medya endüstrisi için düzenlenen en önemli organizasyonlardan birisi. Bu yıl fuarda özellikle data kablolarına ve koaksiyel kablolara odaklanan firma, HD Serisi Klas A++ koaksiyel kablolarını ve yeni inovatif çözüm sunan CPR performans HYBRID kablolarını müşterilerine sundu.

Ören Kablo, Almanya’nin onde gelen kablo tv operatorleri tarafindan onaylanmis bir marka olup, pazar payini her gecen gun arttirmaktadir.

Firma Hakkında Bilgi;

Türkiye’nin ilk koaksiyel kablo üreticisi, Türk kablo sektörünün ise en eski ve en köklü kablo üreticilerinden bir tanesi olan ÖREN KABLO, 1979 yılında İstanbul’da kuruldu. İleri teknolojinin tüm imkânlarına sahip donanımlı üretim hatları, uzman kadrosu ve gelişime açık yapısıyla da kurulduğu günden bu yana sektörün en köklü ve önemli şirketleri arasında olma özelliğini korumayı başardı.

ÖREN KABLO, bugün İstanbul Silivri’de yer alan ve 9000 m2 kapalı alana sahip olan üretim tesislerinde 104 çalışanı ile sektöre kalite ve yenilik sunmak üzere çalışmalarını sürdürüyor. Merkez satış müdürlüğü İstanbul Perpa’da bulunan firmanın  İzmir, Ankara ve Adana ile birlikte toplam 4 ayrı noktada müşterileri ile ilişkilerini yürütecek organizasyonu sağlıyor.

Sektörün lider firmalarından ÖREN KABLO, Koaksiyel Kablolar, Kontrol – Kumanda Kabloları, Halogen Free Flame Retardant / Yangına Dayanıklı Kablolar, Bilgi İletişim Kabloları, Kapalı Devre Kamera Sistem (CCTV) Kabloları, Yangın Alarm Kabloları, Dahili Telefon Kabloları, Bus Kablolar, Enerji Kabloları, Özel / Bileşik Kablolar gibi zayıf akım kabloları üretimiyle, müşterilerinin ihtiyaçlarına geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Ürünlerini, hizmetlerini ve üretim yöntemlerini durmaksızın yenileyerek daima sektöre öncülük etme anlayışı ile hareket eden ÖREN KABLO; kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti ve bağlılığını sağlama ilkesine sadık kalarak hedeflerine hız kesmeden ilerliyor.